domowe2Zwierzęta Domowe

Wiemy, że zwierzę jest dla Ciebie ważne, dlatego Przychodnia Weterynaryjna „Adams” stara się zapewnić mu opiekę na każdym etapie jego życia. Widząc u swojego zwierzęcia objawy takie jak senność, wymioty, zmniejszenie łaknienia czy bóle, należy skontaktować się z lekarzem weterynarii, który zaoferuje diagnostykę i leczenie.

Od specjalistycznej i profilaktycznej opieki oraz regularnych kontroli, zależy kondycja zdrowotna zwierząt. Pozwoli to na wczesne wykrywanie problemów zanim się pojawią.

Zaleca się co najmniej raz w roku wizytę weterynaryjną w celu wykrywania problemów zdrowotnych i wykonania szczepień profilaktycznych. Zwierzęta starzeją szybciej niż my, w związku z tym problemy mogą się rozwijać znacznie szybciej niż u ludzi. W ramach profilaktyki oferujemy badania krwi, zabiegi, USG.domowe1

Dieta i odżywanie są również ważne dla utrzymania zdrowia Twojego pupila. Karmienie psa, kota specjalnie opracowaną dietą, według wieku, pomaga zapewnić długie i zdrowe życie. Należy skonsultować się z lekarzem weterynarii, aby pomógł znaleźć właściwą żywność odpowiadającą Twojemu pupilowi stosownie do jego wieku, kondycji i potrzeb zdrowotnych.

Sterylizacja ma ważne znacznie zarówno u kotów i psów. Aby uzyskać więcej informacji w tym zakresie prosimy o osobisty kontakt wraz ze zwierzęciem, aby przeprowadzić badanie kwalifikujące go do zabiegu oraz omówić sposób przygotowania i termin zabiegu.