O Nas

Założona przez dr Adama Urbańskiego w 1991 r. przychodnia weterynaryjna jest wsparciem dla właścicieli zwierząt miasta i okolic Gryfic, którzy poszukują specjalistycznych i wysokiej jakości usług dla swoich zwierząt. Jesteśmy przekonani, że każde zwierzę jest szczególnym członkiem naszej rodziny i zasługuje na to, by wieść długie i zdrowe życie.

Wychodzimy naprzeciw tym wymaganiom, starając się utrzymać zaufanie, jakim nas obdarzono, zapewniając wysoki poziom usług. Podkreślając nasze zobowiązanie stosujemy szeroko pojętą profilaktykę. Stanowi ona podstawę ochrony i utrzymania przez całe życie w zdrowiu i dobrym samopoczuciu zwierzęcia po to, by zminimalizować koszty opieki nad nim. Dodatkowo podczas wizyt w przychodni weterynaryjnej otrzymają Państwo ważne wskazówki dotyczące zdrowotnej opieki nad zwierzętami, jak również inne informacje i zalecenia.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy pod numerem (91) 384-26-12.